EN Головна Пошук

Перга

Одним з найцінніших продуктів є перга — це продукт переробки бджолами пилку. Останній, в свою чергу, збирається бджолами з квіток рослин, заноситься у вулик і складається в комірки. Далі під дією складних біохімічних процесів та безпосередньою участю бджіл пилок законсервовується і утворюється перга, яка за своїми лікувальними властивостями та біохімічним складом значно переважає пилок.

Бджолиний хліб, так ще називають пергу, відіграє велику роль у житті бджіл. Вона необхідна для розвитку нормальних фізіологічних процесів, є незамінним джерелом амінокислот та вітамінів. Адже перга містить всі незамінні амінокислоти, які необхідні і для організму людини, ліпіди, багато вітамінів: А, Е, С, групи В. Перга багата на мінеральні речовини, такі як калій, кальцій, фосфор, магній, та інші. Вона містить унікальний комплекс білків, вуглеводів, жирів, мінеральних солей, ферментів, фітогормонів, природних антибіотиків. Усі вони збалансовані і органічно зв’язані між собою, що пояснює її високу цілющу дію.

Пергу вживають по 0,5–1 чайній ложечці 1–2 рази на день за 20 хв. перед їжею. Рекомендовано споживати зранку натщесерце та на ніч перед сном повільно розсмоктуючи не запиваючи.

Пергу застосовують для лікування цілого спектру захворювань — анемії, серцевої недостатності. інфарктів, інсультів, гепатитів, виразок шлунку, гастритів, порушення потенції, чоловічого безпліддя, патології вагітних, гінекологічних захворювань. Бджолиний хліб відновлює кровообіг мозку при черепно-мозкових травмах та інсультах, розсмоктує доброякісні пухлини (міома, фіброма). Найчастіше пергу застосовують для підвищення імунітету організму як у дітей так і дорослих!

Перга є профілактичним засобом по запобіганню інфекційних захворювань, позитивно впливає на серцево-судинну систему.

За мікробіологічним складом бджолиний хліб немає аналогів — за короткий час відновлює травлення, лікує дизбактеріоз.

Перга сприяє утворенню нових клітин в організмі, тобто проходить омоложення організму в цілому, швидше загоюються рани.