EN Головна Пошук

Питний мед «Чудодієвка»

Питний мед «Чудодієвка» — напій, що виготовляється на основі натуральних фруктових соків із додаванням меду. Медовий напій належить до групи середньоалкогольних напоїв.
Традиції медоваріння були закладені ще за часів Київської Русі, де медовий напій вважався дуже цінним продуктом. Його варили і на монастирських землях, приносили в данину церквам.

Питний мед «Чудодієвка»

Технологія виробництва питного меду «Чудодієвка» забезпечує збереження цінних якостей природних компонентів, що входять до його складу. Серед них: квітковий пилок, шишки хмелю, прянощі, коріння, ягоди, фрукти.

Процес приготування медового напою передбачає розчинення натурального бджолиного меду у воді, введення в розчин інших компонентів відповідно до рецептури, зброджування отриманого сусла, його витримування, зняття з осаду, пастеризацію, фільтрування, купажування і розлив. Процес витримування медового напою проходить у спеціально пристосованих для цього дубових бочках.

Питний мед «Чудодієвка» — прекрасний тонізуючий напій. Відвідавши «Пчеландію», ви зможете насолодитися його дивовижно приємним смаком. Медовий напій подається до столу у традиційному українському посуді — куманці.

Вартість питного меду «Чудодієвка»

0,5 л — 175,00 грн.