Головна Пошук

Личинкове молочко

Личинкове молочко

Личинкове молочко, зазвичай, називають трутневим, бо отримують його, пресуючи шматочки стільника з трутневими личинками. Для того, щоб зберегти цілющу силу молочка, його відразу треба заморозити та змішати з медом у певній пропорції. Це доволі густа, як вершки, рідина, що має своєрідний смак.

Личинкове молочко — дуже цінний біологічно-активний продукт, бо містить багато білка (майже, як м'ясо і гриби), чимало поживних речовин: амінокислоти, вітаміни, ферменти, мікроелементи тощо. Наприклад, вітаміну D у ньому більше, ніж у риб'ячому жирі.

Це молочко виявляє потужний оздоровчий та омолоджувальний вплив на організм людини. Його можна вживати всім.

Гормони які містяться у личинковому молочці допомагають відновити функції органів ендокринної системи, особливо, якщо це молочко вживати разом з маточним молочком або пергою. Саме тому личинкове молочко ефективне при гормональних порушеннях, жіночій неплідності, клімаксі. Дуже добре зарекомендували себе ці продукти у розсмоктуванні доброякісних пухлин: ліпом, мастопатій, фібром, міом.

Личинкове молочко вживають 1 раз в день по 1-2 г за півгодини до їжі протягом 4-5 місяців, тримаючи його під язиком, допоки не розчиниться.