EN Головна Пошук

Найефективніші ліки

Найефективніші ліки

Мета людини не в тому, щоб жити якнайдовше, а в тому, щоб не вкорочувати дароване Богом життя, виснажуючи душу і тіло хворобами. Для цього мудра людина окрім духовної поживи шукає здорову природну їжу. І якщо добре шукає, то знаходить мед — найбагатший за складом природний продукт, який містить кілька сотень необхідних для нашого організму речовин і з яким за своєю життєдайною силою не зрівняються жодні солодощі світу. Більшість із нас переконана, що знає все про продукти, які продукують бджоли: хтось читав, дехто сам намагався лікуватися. Крім того, численні друковані засоби масової інформації подають рецепти застосування меду, прополісу, квіткового пилку. Однак, мабуть, мало хто чув про «бджолиний хліб» (пергу), «королівське желе» (маточне молочко), личинкове молочко, забрус, підмор.

Історичні факти говорять:

  • В давнину русини мали міцне здоров'я саме завдяки регулярному вживанню меду та інших бджолопродуктів.
  • Продукти бджільництва порятували японську націю від наслідків атомного бомбардування.

Мед та інші бджолопродукти колись були найпершими і найефективнішими ліками людини, а нині їх авторитетність незаслужено втрачена. Їх витіснили хімічні препарати. Проте мед і не повинен стояти в домашній аптечці поряд з ліками. Його місце — на столі, поряд з хлібом, і їсти його треба щодня. Тоді і ліки не будуть потрібні. Бджолопродукти несуть у собі величезний енергетичний заряд — енергію живих рослин і сонця. Вони містять усі найважливіші для людини речовини, є універсальними природними ліками.

Як же правильно вживати мед і лікуватися ним?

Більшість відповіли б: «З гарячим чаєм!» — і помилилися б... Пам'ятайте, що продукти бджільництва (мед, пилок, перга, забрус тощо) найкраще засвоюються організмом і приносять найбільшу користь, якщо ретельно змішувати їх зі слиною. Треба смоктати їх, як льодяник — якомога довше. Якщо ви проковтуєте чи запиваєте їх гарячим напоєм, то всі лікувальні властивості втрачаються! Вони перетравлюються в шлунку, як звичайна калорійна їжа, тому не досягається очікуваний результат. Недаремно ж пасічники завжди вирізняються міцним здоров'ям і довголіттям. Цілющими є не лише продукти бджільництва, а й повітря на пасіці. Навіть бджолина отрута має лікувальні властивості, тому стверджують, що бджола жалить у нездорове місце.