EN Головна Пошук

Про «Пчеландію»Важливо знати!

Біополе бджолиної родини несе інформацію про будову фізичного тіла кожної особини і постійно приймає інформацію з довкілля, відповідно корегує життєві процеси організмів, посилає в зовнішнє середовище інформацію, здійснюючи зв'язок з родинними структурами.

Дуже сприятливо впливає на нервову та імунну системи людини, допомагає відновити правильний обмін речовин.

Наша пасіка — це справжній райський куточок, в якому оселилися 75 бджолосімей. На полях навколо пасіки висаджена велика кількість різноманітних медоносних рослин. Атмосфера на пасіці, екологічно чисте повітря, бджоли, продукти бджільництва та будиночки з лежанками надають можливість не лише відпочити в цілковитому спокої та гармонії, а й відновити свої сили, оздоровитися та отримати величезний заряд позитивної енергії.

Продукти бджільництва — це концентровані, збалансовані самою природою, натуральні продукти харчування та лікування.

Різноманітні медоносні рослини

Різноманітні
медоносні рослини

Будинки на дві особи

4 будинки
на дві особи

Будинки на одну особу

4 будинки
на одну особу


На території пасіки є чотири будиночки для оздоровлення на дві особи та чотири одномісних будиночки-лежанки. Оздоровлення у такий спосіб є досить ефективним: запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу та рівномірне, заспокійливе гудіння є надзвичайно корисними для здоров'я людини. Аби процес оздоровлення та відпочинку був гармонійним і повним, все тут робиться з благими намірами, найчистішими помислами та з Божим благословенням. Адже, основна окраса пасіки Капличка, надає відвідувачам унікальну можливість поєднати відпочинок з духовним очищенням та оновленням.

Також на території пасіки є «Чудопогрібець», який спекотної днини гостинно відкриє вам двері та запросить посмакувати смачними прохолодними медовими напоями.

Ласкаво просимо до «Пчеландії»! До справжнього природного оазису, де панують гармонія, затишок, спокій. Вдихніть на повні груди та відчуйте аромати різнотрав’я, п’янкий запах меду та прополісу, що витають у повітрі! Подаруйте собі солодкий неповторний відпочинок!


Правила перебування у будиночках з лежанками:

  1. 1. Тютюновий дим негативно впливає на бджіл, тому просимо вас під час перебування на пасіці утримуватися від тютюнопаління.
  2. 2. Перед відвідуванням будиночків із лежанками небажано користуватися парфумами.
  3. 3. Не рекомендується також вживання алкоголю, оскільки бджоли дуже чутливі до різких запахів.
  4. 4. Пам'ятайте, що мобільні телефони теж мають негативний вплив на бджіл.

Дякуємо вам за розуміння і бажаємо приємного відпочинку.